Geçirdiği Değişimle Benzetilmediği İsim Kalmayan Büşra Pekin’den Samimi İtiraf

Hayatımıza Çok Güzel Hareketler Bunlar ile giren ve herkesin son derece sevdiği oyuncu Büşra Pekin, yıllar içerisindeki değişimiyle sık sık gündeme gelen isimlerden. Yeni projesi için yaptığı imaj değişikliği sonrası sosyal medyada son halini paylaşan Pekin’in yeni tarzı olay olmuştu bildiğiniz gibi. Eleştirilere dayanamayan Büşra Pekin, son derece tatlı bir cevap vererek samimi bir itirafta bulundu.

Ünlü oyuncu Büşra Pekin, ilk oyunculuk deneyimini “En Son Babalar Duyar” dizisinde yaşasa da, hepimizin akıllarında ÇGHB ile yer edindi.

Bir Demet Tiyatro ekibinden tutun da Kutsal Damacana’daki başrol karakterine kadar pek çok işte yer alan Büşra Pekin’in yıldızı, ÇGHB ile komedide parladı. Oynadığı çeşitli tiplemeler sayesinde hafızalarımızda yer edindi. Bunlardan ilki ise hatırlarsanız Havuçlu Anne rolüydü.

Kendisi tabii ki ÇGHB’nin sona ermesinin ardından aktif olarak oyunculuk yapmaya devam etti. Fakat yüzü bir türlü dizilerden yana gülmedi.

Büşra Pekin’i daha çok beyazperdede görmeye alıştık. Özellikle son filmi Dilberay ile vizyona damgasını vurmuştu Pekin hatırlarsanız.

İşi ve başarısı bir yana dursun, ünlü oyuncunun en sık gündeme gelme konularından biri de değişimi biliyorsunuz ki.

Yıllar içerisinde verdiği kilolar ve geçirdiği ufak tefek estetik operasyonlarla gündeme gelen Büşra Pekin, bu konuda da son derece açık sözlü bildiğiniz gibi.

Hatta çıkacak haberler için dahi önlemini alıyor!😂

Gülse Birsel’in Yılbaşı Gecesi filminde Arzu karakterine hayat veren Büşra Pekin, paylaştığı bir fotoğrafta gözlerinin çekik olmasıyla ilgili çıkabilecek estetik haberlerine önceden önlem almış ve ‘film için gerginleştirici bant var’ demişti.

Şimdilerde Hasan Can Kay ile birlikte Çok Aşk filmi için koşturan Pekin’in paylaştığı kısa saçlı fotoğraf Twitter’da gündem oldu bildiğiniz gibi.

Görenler hem ünlü oyuncunun değişimini konuştu hem de birbirinden farklı isimlere benzetti. Gülşen’den tutun Esra Erol’a benzemediği kişi kalmadı oyuncunun…

Kendisi de aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan Büşra Pekin, elbette kendi hakkında yazılıp çizilenleri gördü.

Gelen yorumlara verdiği tepkiyle ise yine gönülleri fethetti.

Değişimi hakkında yapılan yorumlara karşın hem kendini hem de takipçilerini sevdiğini belirten Pekin, verdiği cevapla kendine bir kez daha hayran bıraktı.

Diğer bir yandan eski haline ilişkin de bir itirafta bulundu.

Sarışın ve kısa saçlı olan Pekin, ‘Ama uzun ve kahverengi saçı da özlüyorum yalan yok.’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x