Caner Erkin ile Şükran Ovalı’dan Duygulandıran Paylaşım: 6 Yıl Sonra Evlendikleri Yere Kızlarını Götürdüler

Son olarak Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi ‘Yargı’da ‘Savcı Derya’ karakterine hayat veren Şükran Ovalı ve futbolcu eşi Caner Erkin’den duygusal bir paylaşım geldi.

Şükran Ovalı ve futbolcu Caner Erkin, 2017 yılında Roma’da hayatlarını birleştirmişti. Ünlü çiftin hayatlarında önemli bir yeri olan Roma’ya 6 yıl sonra yeniden gitti.

Caner Erkin düğün fotoğrafını sosyal medya hesabından ‘dünyanın en mutlu erkeği benim’ notuyla paylaşmıştı.

Uzun bir aradan sonra Kanal D dizisi Yargı’daki Savcı Derya rolüyle ekranlara dönen Ovalı, oyunculuk kariyerinin dışında güzelliği ve Instagram paylaşımlarıyla da adından çokça söz ettiriyor.

Ünlü oyuncu Şükran Ovalı’dan duygusal bir paylaşım geldi. Şükran Ovalı ve Caner Erkin kızları ile birlikte evlendikleri Roma’ya gitti.

Burada çekildikleri fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Ovalı, duygu dolu yazı paylaştı.

Şükran Oval’nın paylaştığı yazıdan bir kesiti şöyle: ”

”Hayata şükrettiğim en güzel anlardan biriydi ?? 2 ocak .. 2017 de evlenmek için gittiğim yere, roma’ya, şimdi kızımla gittik?? 2 yıldır soruyordu: ben niye düğünde yoktum ? diye :))))) Beni oraya götürün dedi.. ısrarla :)) 2000 yılın üzerinde korunmuş evlenmek için gittiğim.. o tarihi binada, bu sefer kızımlaydım??? tabiiki çok duygulandım.. Birey yetiştrmenin bilincinde olan, koşulsuz sevmeye hazır! tüm anne olmak isteyenlere, dua ettim …???geceleri dua edip yatan, annelik özlemi çeken her anne adayı için , bebek bekleyen anneler için sağlıkla gelsin?? ve canım eşim,yol arkadaşım .. herşeyim sana iyi ki evet dedim sevgilim???♥️”

İşte o paylaşım:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x